Альтернатива традиційному випускному. Сплав по Дністру. ФОТО Альтернатива традиційному випускному. Сплав по Дністру. ФОТО Якщо вам набридли пошуки ресторану для випускного, пошуки вбрання та офрмлення меню, тоді Туристична компанія "Павлів.if.ua" вам допоможе! 16-17 червня 2018 року випускники 9-А класу загальноосвітньої школи № 3 міста Калуша обрали сплав по Дністру як альтернативу випускному вечору.  
Молодіжна військова програма "Карпатський Легіон" Молодіжна військова програма Учасники програми мають можливість відчути на собі умови, які виходять за рамки комфорту, перевірити власні сили, проявити вольові якості, визначитися щодо подальшого вдосконалення
НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ХОРС. ТАБІР "ЛИЦАРІ ЧЕСТІ" НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ХОРС. ТАБІР Навчально-оздоровчий центр "Хорс" запрошує молодь у табір "Лицарі честі".
У Калуші пройшов гастрономічний фестиваль "БІГУС - 2018" У Калуші пройшов гастрономічний фестиваль З нагоди Дня міста у Калуші вдруге відбувся гастрономічний фестиваль «Бігус 2018». Калушани і гості міста, які  завітали недільного дня до парку культури і відпочинку імені Івана Франка, мали можливість скуштувати, незвичайну бойківську страву – бігус. Її не варто плутати з однойменною польською, бо калуська версія зовсім інакша. В її основі аж ніяк не квашена капуста, а квашені білі смугасті буряки, інформують "Вікна" з посиланням на "КалушФМ".
Життя українця, який підкорив Еверест, у небезпеці Життя українця, який підкорив Еверест, у небезпеці У львів'янина Романа Городечного та його компаньйона, що вчора підкорили Еверест, сьогодні при спуску різко погіршився стан. Про це пише голова правління ГО " Варта 700" Наталія Шелестак у Фейсбук.
Каяк-тур вихідного дня «Галич – Нижнів». ФОТО. ВІДЕО Каяк-тур вихідного дня «Галич – Нижнів». ФОТО. ВІДЕО 13 травня 2018 року Українська Туристична Компанія «Павлів & К°» організувала та провела за п’ять років професійної діяльності перший прогулянковий каяк-тур вихідного дня «Галич – Нижнів» по річці Дністер.
Тур вихідного дня на каяках по Дністру. АКЦІЯ -50% Тур вихідного дня на каяках по Дністру. АКЦІЯ -50% Ми пропонуємо вам 13 травня 2018 року прогулянковий каяк тур – прогулянки по річці Дністер з міста Галича до села Нижнів на швидкохідних і стійких каяках як популярний вид активного відпочинку. Ви можете відмінно провести час всією сім'єю.
Сезон сплавів по Дністру відкрито. ФОТО. ВІДЕО Сезон сплавів по Дністру відкрито. ФОТО. ВІДЕО 28-29 квітня 2018 року Компанія «ПАВЛІВ & Кº» провела відкриття сезону сплавів «Дністер - 2018», який відбувся в одному з найбільших в Європі каньйонів.
Відкриття сезону «ДНІСТЕР – 2018» Відкриття сезону «ДНІСТЕР – 2018» 28-29 квітня 2018 року Компанія «ПАВЛІВ & Кº» проводить і запрошує всіх на відкриття сезону сплавів «Дністер - 2018», який відбудеться на катамаранах в одному з найбільших в Європі каньйонів.