Легендарні місця - Дністровський каньйон. ВІДЕО. ФОТО Легендарні місця - Дністровський каньйон. ВІДЕО. ФОТО Дністровський каньйон – унікальне природне явище як в Україні, так і світі. Його різноманіття протяжністю в 250 кілометрів творять скелясті кручі, реліктові ліси з віковими дубами, унікальні джерела та каскадні водоспади, таємні печери, скельні храми та навіть фортеці – сотні пам’яток живої та неживої природи. Тож не дивно, що Дністровський каньйон визнано одним із семи природних чудес України.
Дністер туристичний: де мандрувати і що дивитися. ФОТО Дністер туристичний: де мандрувати і що дивитися. ФОТО Дністер у своїй середній течії - це щось неймовірне. Але ви втомитеся перевіряти цей факт на автомобілі. Бо мости тут – великий дефіцит. Найбільш мальовничу річку України краще вивчати саме з води. Мандрувала: Ірина Пустиннікова
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму – водний туризм «Карпатські ралі». ВІДЕО Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму – водний туризм «Карпатські ралі». ВІДЕО Змагання проводились з 30 березня по 01 квітня 2018 року в районі смт. Вигода, Долинського району Івано-Франківської області на  річці Свіча урочище "Шандра".
Дністровська флотилія Дністровська флотилія Якщо вірити історикам, в часи Галицько-Волинського князівства на місці сучасного Галича стояв порт на Дністрі, а ріка була значно повноводнішою, ніж сьогодні. Як торговий шлях з галицького передгір’я до Чорного моря, Дністер був відомий ще в античності. Греки називали його Донастер, а римляни – Тирас.
Тур на «СВЯТО НЕБА» Тур на «СВЯТО НЕБА» Запрошуємо Вас у тур вихідного дня 20 травня 2018 року на дельтадром у с.Одаїв/Ісаків (Тлумацького району), де відбудеться відкриття сезону пара планеризму «СВЯТО НЕБА».
Прикарпаття туристичне. Карпатський Running Прикарпаття туристичне. Карпатський Running Дністровський регіональний ландшафтний парк: підтримка волонтерів, прокладення нових маршрутів, вигода для громад. Туристсько-краєзнача спілка: стежками Довбуша, фестиваль мармуляди. Гастрономічні фестивалі у Калуші: бігусу та пивний. Що нового пропонують туристичні організації в цьому році. І як це впливає на розвиток громад.
Українські трейлери для подорожей. ВІДЕО Українські трейлери для подорожей. ВІДЕО Як українські інженери створюють надлегкі та високотехнологічні трейлери для подорожей. Програма "Майстер справи" на UATV розповідає про українські трейлери, які можуть дати новий поштовх у розвитку електротранспорту.
Весняні канікули саме на Прикарпатті Весняні канікули саме на Прикарпатті Туристам пропонують запланувати весняні канікули саме на Прикарпатті. Серед рекомендацій — фестиваль бігусу у Калуші.    
Як подорожувати автостопом в Україні та за кордоном Як подорожувати автостопом в Україні та за кордоном Як подорожувати автостопом в Україні та за кордоном: практичні поради.Від редакції: нам часто пишуть із проханням розповісти про бюджетні варіанти мандрівок. Цього разу мова піде про автостоп. Журналіст IGotoWorld.com Андрій Плига має більше ніж трирічний досвід подорожей автостопом в Україні і за кордоном. Виходячи з власного досвіду, він дасть вам практичні поради, як автостопити, що робити, а чого краще уникати.
10 ПОМИЛОК ПРО ТУРИЗМ 10 ПОМИЛОК ПРО ТУРИЗМ 10 помилок про туризм, або що заважає нам відправитися на природу?