ТОП фестивалів осені на Західній Україні VG Львів пропонує вам добірку фестивалів на Західній Украіні, які обіцяють бути найцікавішими цієї осені.
Європейський тиждень мобільності в Калуші 07 вересня міський голова Ігор Матвійчук підписав Хартію 2016 і задекларував участь Калуша у ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ТИЖНІ МОБІЛЬНОСТІ. Цим підписом Калуш приєднався до двох тисяч європейських міст, в яких щороку відбувається свято раціонального використання транспорту -  Європейський тиждень мобільності.
Західну Україну вважають найкращим місцем для відпочинку - опитування Західну Україну вважають найкращим місцем для відпочинку - опитування Більш як половина українців вважають Карпати найпривабливішим туристичним регіоном в Україні, повідомляє Gazeta.ua. Про це свідчать дані соціологічного опитування, яке провела компанія TNS.
Замки Львівщини, які не показують туристам Замки Львівщини, які не показують туристам Львівщина відома серед українців як туристичний регіон. Край славиться не лише Карпатами, бальнеологічними курортами та древнім містом Лева, а й старовинними палацами та замками. Зазвичай гостям пропонують поїздку у Жовкву чи тур «Золотою підковою Львівщини», який включає в себе відвідини більш-менш відреставрованих Олеського, Підгорецького та Золочівського замків. Та у Львівській області є чимало пам’яток фортифікації, яким пощастило значно менше – зараз вони вже перетворилися на руїни або близькі до того.
Намет ROCKLAND TRAILS. ПРОКАТ Намет ROCKLAND TRAILS. ПРОКАТ На прокат у Компанію „ПАВЛІВ & К°” поступили нові намети для туризму серії ROCKLAND TRAILS.  ROCKLAND - польський бренд заснований у 2009 році компанією RAVEN. Широко доступний на ринку з весни 2011 року, пропонує високоякісні речі для для кемпінгу і туризму. Намети, рюкзаки, спальні мішки, гермо мішки, посуд, аксесуари для кемпінгу та туризму. В даний час бренд продається більш ніж в 150 магазинах у Польщі, і з 2014 року продукти Rockland експортується на закордонні ринки.
Фотокамера Степана Бандери повернулась на Прикарпаття. ВІДЕО Крізь нього дивився Бандера. Фотоапарат, яким робив світлини провідник ОУН - УПА, привезли на Прикарпаття. У музей Степана Бандери раритет передав його онук, Стефко.
20 КОРИСНИХ ПОСИЛАНЬ ДЛЯ САМОСТІЙНИХ ПОДОРОЖЕЙ Однак подорожувати самостійно, моментами, не так вже й просто і приємно, як здавалось би. Потрібно достатньо часу, організованості та знань, щоби спланувати відпочинок так, щоб все було ідеально і саме "під вас".
Корпоративний відпочинок у Карпатах Корпоративний відпочинок у Карпатах 2 та 3 липня 2016 року, колектив мережі супермаркетів «Гостинний Дім» провів надзвичайний активний корпоративний відпочинок у Карпатах. Успіх нашої компанії залежить від співробітників, їхнього професіоналізму та командного духу. Саме тому, періодичні корпоративні заходи є невід’ємною частиною нашого життя. Вони згуртовують, вносять різноманіття, підвищують мотивацію.
Унікальну пам'ятку історії козацтва відновили в Запоріжжі. ВІДЕО В Запорізькому національному заповіднику "Хортиця" завершують реставрацію двох дерев'яних суден XVIII та XIX століття. На цих кораблях на початку XVIII століття козаки воювали з турками. Тоді таких суден було збудувано близько чотирьохсот. Усі вони були дерев’яні, тому з роками просто розсипались у водах Дніпра. Впродовж 10 років археологи знаходили і підіймали з дна уламки цих кораблів. Тепер деталі зібрали докупи та відновлюють ціле судно.
Калуш Домбровске озеро курорт. ФОТО Калуш Домбровске озеро курорт. ФОТО Місто-курорт Калуш – Домбровське озеро знаходиться на відстані 2 км від центру міста Калуш. Коли тут сформується озеро із площею водного дзеркала близько 100 га, з довжиною берегової лінії 6 км, Калуш одержить всі шанси перетворитися в місто-курорт.