Померти і воскреснути ВІДЕО Калуські активісти взялися вдихнути друге життя у руїни калуської ратуші. Проте музейники їхнього ентузіазму не поділяють: кажуть — пізно і невиправдано дорого.
Калуш розкопують ФОТО+ВІДЕО У Калуші стартували пошукові роботи, мета яких — виявити місця масових захоронень жертв репресій. Для цього із міського бюджету було виділено близько 7 000 гривень. До пошуків залучили спеціалізоване обласне комунальне підприємство «Пам’ять».
100-річний млин. ФОТО+ВІДЕО Між Калушем і Пійлом зберігся один із млинів, які колись були збудовані на річці Млинівці. Неподалік є руїни цегляного млина, що згорів. Тут, на думку активістів, пасував би музей млинарства.
У Калуші взялися за порятунок Сівки і Млинівки. ФОТО+ВІДЕО Група ентузіастів вірить, що незабаром через центр міста потече чиста ріка. А от повернення річки Сівка у попереднє русло складне і потребує виваженого підходу та обдуманих інженерних рішень.
У червні Київ стане світовою столицею туристичного брендингу 20–21 червня до Києва з’їдуться фахівці туристичного напряму – представники багатьох країн: Великобританії, Нідерландів, Португалії, Франції, Швейцарії, Словаччини і, звісно, України. Не оминуть увагою захід і спеціалісти Facebook, Google, TripAdvisor, Expedia, Amadeus, SEGITUR, Phocuswright. Основні питання, які експерти обговорюватимуть під час міжнародного форуму, – туристичний брендинг та маркетинг.
На Прикарпатті знаходиться один з чотирьох нерозгаданих об'єктів давньої України На території сучасної України жили різні племена, які поклонялися своїм божкам. Для цього вони будували спеціальні капища і ставили кам'яні скульптури.
ВЕСНА В ДНІСТРОВСЬКОМУ КАНЬЙОНІ: ПОДОРОЖ У КАЗКУ Дністровський каньйон – місце для відкриттів і пригод. Таємничі ущелини, численні струмки і водоспади, загублені замки і печерні церкви. Така подорож – просто підкорення первозданної природи в джунглях Амазонки, де за кожним поворотом тебе чекають дива. Але «український» варіант набагато безпечніший: і флора, і фауна дарують тільки приємні враження.
ПРОКАТ туристичних каяків Perception Vista Разом завжди легше і веселіше! Розділіть веселощі зі своїм другом, своєю половинкою або з дітьми! Компанія  „ПАВЛІВ & К°” повідомляє Вас, що на прокат Компанії поступили двомісні туристичні каяки (байдарки) Perception Vista для сімейного відпочинку.
Калійні шахти Калуша (ФОТО) Живописний куток Прикарпаття - місто Калуш розташовані в північно-західній частині Івано-Франківської області, в зоні Передкарпатського передгір’я.  Важливим фактором заселення краю були поклади солей, відомі на Калущині ще в 1387 році.
В КАЛУШІ З'ЯВИТЬСЯ ПЕРША БОТАНІЧНА ПАМ'ЯТКА ПРИРОДИ «ВИСОЧАНСЬКІ ДУБИ» (ФОТО) Територія, засаджена віковими дубами, завдяки напрацюванню активістів та підтримці місцевої влади може отримати статус пам'ятки природи місцевого значення.