В Івано-Франківську видаватимуть чеські візи За повідомленням Генерального консульства Чеської Республіки у Львові від 17 вересня 2015 року візовий центр у Івано-Франківську (вул. Короля Данила, 37), де вже обслуговуються інші країни-члени ЄС, розпочне прийом заяв на візи до Чеської Республіки.
15 дивовижних романтичних місць Що може бути краще відпочинку разом з дорогою серцю людиною? Представляємо вам 15 найбільш підходящих місць для тих, кому хочеться забути про суєту і просто побути удвох. І пам’ятайте, який би маршрут ви не вибрали, найголовніше для вдалої романтичної подорожі у вас вже є – ваші щирі ніжні почуття. З таким багажем можна вирушати в будь-який куточок планети і провести там кращу відпустку в своєму житті.
10 обов’язкових предметів для мандрівки Для участі у наших експедиціях не обов’язково мати спеціальну підготовку та великий досвід мандрівок. Проте для вдалої подорожі всієї групи, потрібно ретельно готуватися заздалегідь. Кожен мандрівник мусить забезпечити себе відповідним спорядженням. Також є речі спільні для усієї команди, які зазвичай розподіляють між усіма. GoMountains підготував список із 10 обов’язкових речей чи їх групи, якими необхідно запастися для експедиції.
Юнаки, юніори та сеньйори подолали 40 км Дністром Два дні і понад 40 кілометрів “на веслах” — така винагорода чекала на учасників фотоконкурсу “Прапор свій здіймаєм гордо”. Подорож пролягала мальовничим Дністровським каньйоном від Городенківщини до Заліщицького району Тернопільської області. Три команди — на трьох катамаранах: для декого відпочинок перетворився у справжні змагання. Перемогли юнаки, або ж “Щасливчики”. У команді переможців сплавлялися і “Вікна”.
10 веломаршрутів українськими Карпатами Якщо ви вважаєте, що в Карпатах можна лише кататись на лижах і нема чим зайнятись влітку – то ви дуже помиляєтесь. Окрім мальовничих куточків гір, водоспадів та селищ, у горах можна неймовірно провести час, спробувавши один з численних веломаршрутів. В сьогоднішньому матеріалі – підбірка найцікавіших маршрутів у Карпатах, які можна проїхати на велосипеді.
Музей гуцульської магії відкрили у Верховині (Відео) Одним з найпопулярніших закладів для туристів на Верховинщині цьогоріч є Музей гуцульської магії, де представлено речі, якими користувалися маги-мольфарі.
Калушани здійснили сплав по річці Дністер, присвячений Дню Державного Прапора України. ФОТО Переможці міського конкурсу "Прапор свій здіймаємо гордо" 21-22 серпня здійснили сплав по річці Дністер, присвячений відзначенню Дня Державного Прапора України.
У Галичі відкрили пам’ятний знак на згадку про судноплавство на Дністрі. 21 серпня галичани стали свідками цікавої події в історії міста – біля металевого мосту на правому березі Дністра було відкрито пам’ятний знак на згадку про судноплавство на ріці Дністер.
Верховинщина має Сім власних чудес, які варто побачити. ФОТО Верховина — серце гуцульської культури. Край з неповторним колоритом багатий на легенди, природні та архітектурні пам’ятки зачаровує прекрасними краєвидами і запрошує гостей. А ще Верховинщина має Сім власних чудес: обсерваторію на горі Піп Іван Чорногорський, геологічну пам’ятку Писаний Камінь, високогірне льодовикове озеро Марічейка, шпилясті скелі Шпиці, церкву Різдва Богородиці у Криворівні, Довбушеві Комори на горі Синиці та скелі в урочищі Угорське.
Прапор свій здіймаємо гордо Конкурс світлин на фоні чи за участі державного прапора у Калуші проводять другий рік поспіль. Цього року — ажіотаж: якщо торік географія конкурсу вийшла за межі Калуша, то нині — навіть за межі України. На конкурс надсилають світлини українці з Великої Британії та Литви. А найбільше організатори тішаться світлинам із зони АТО.