89 країн, де українцям раді без віз Українці можуть в’їжджати без віз на територію 41 країни. При в’їзді ще до 48 держав візу можна отримати на кордоні. Україна готує підписання угод про лібералізацію візового режиму з Ісландією, Колумбією, Кувейтом та Південною Кореєю.
Оцінюємо якість відпочинку в Івано-Франківській області Дорогі туристи та мандрівники, які відпочивали, подорожували, оздоровлювались чи просто відвідували близьких та друзів на Івано-Франківщині!
12 ідей для незабутнього відпочинку у Карпатах По що люди їдуть у Карпати? Хтось шукає спокою, хтось хоче нових вражень, хтось – гострих відчуттів, а хтось їде по здоров’я … Здається, у Карпатах є все. І все таки. Чим можна зайнятись у Карпатах влітку? Тут не поплаваєш, як на морі, і особливо й не засмагнеш, не покатаєшся зараз на лижах …
10 ВРАЖАЮЧИХ ФАКТІВ ПРО ПРИРОДУ КАРПАТ (ФОТО) Природа Карпат казково багата. Тут налічується близько 2 тисяч видів рослин, а з тварин — 74 види лише ссавців. Рідкісні і зникаючі види, унікальні природні явища та витвори природи, яких не побачиш ніде у світі …
СПА відпочинок по-закарпатськи 27 липня 2014 року пропонуємо Вам поєднати оздоровлення та відпочинок на Закарпатті. Відпочинок на Закарпатті  – це можливість насолодитися красою місцевої природи, побачити цікаві пам’ятки історії, оздоровитись. Чисте гірське повітря та термальні води наповнять Вас життєвою енергією та силою.
Без туризму Калуш стане зоною розвалених реліквій Багато написано про Чорний ліс. Скільки би історій ви не чули про ці місця від друзів і знайомих, повірте: природа та історія Грабівки зможуть вас здивувати. Адже кожен, хто приїздить сюди, відкриває для себе Галичину — багатолику та неповторну. Туристичний маршрут створюється разом із калушанами, і кожен може зробити свій внесок у спільну справу.
В Польщі розробляють Стратегію розвитку рекреаціного туризму в українських Карпатах 10-11 липня в Підкарпатському воєводстві (Республіка Польща) представники департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, Регіонального туристично-інформаційного центру беруть участь у третій робочій зустрічі з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону.
В районі гори Буштул волонтери відновили мисливський будиночок ГО “Туристичне товариство “Карпатські стежки” у співпраці з Осмолодським ДЛГ та Фундацією Раффорд (Великобританія) провели акцію з відновлення мисливського будинку в районі гори Буштул.
Поділля чекають на вас. ЕКСКУРСІЯ Поділля чекають на вас. 19.07.2014р.- 20.07.2014р. Мальовничий парк, захоплюючі музичні фонтани та різноманітні цікавинки. 
10 правил навколосвітньої подорожі Важко уявити, як сильно тебе змінює довга подорож. За сім місяців і 14 країн нам здалось, що ми прожили ціле життя. Ось лише декілька з тих речей, яких нас навчила дорога.