Пожежу Ратуші у Калуші гасили 36 хвилин. Можливий підпал У Калуші горіло старе приміщення Ратуші. Ратуша збудована наприкінці ХІХ століття. До 1939 року — магістрат міста. З 1939 до 1940 року — райком партії. На початку 1970-х років це приміщення було передане для служб районного управління сільського господарства. В останні роки Ратуша була у зруйнованому стані і ніяк не охоронялася.
Руїни галицьких твердинь Унікальні пам’ятки фортифікації часів Австро-Угорщини залишилися без опіки держави і тепер їх руйнують вандали. За півтора десятка кілометрів від Івано-Франківська, між селами Єзупіль та Дубівці, обабіч залізничного моста через Дністер, розміщені єдині на території України фортифікаційні укріплення часів Першої світової війни – так звані оборонні блокгаузи. На жаль, досі ці унікальні об’єкти, призначені для оборони підступів до мосту, не набули статусу пам’яток історії. Ба більше, відколи з моста зняли воєнізовану охорону, про історичні блокгаузи зовсім забули і тепер неможливо навіть встановити, кому саме належать ці будівлі та хто повинен ними опікуватися.  Такою безгосподарністю не могли не скористатися "мисливці" за металом – якісь вандали поруйнували неприступні колись твердині, зірвавши металеву броню з фортифікаційних споруд.
Боротьба за туристів в Україні перетворюється на конкурентну «війну» (відео) В Україні розпочинається літній сезон відпусток 2013 року. Розслаблятися українським туристам не радять. Про пастки й небезпеки літнього сезону йдеться в сюжеті ТСН.
За мандри до Грузії без дозволу — великий штраф Згідно зі статтею 19¹ Закону України «Про туризм» під час укладання договорів на туристичне обслуговування просимо інформувати споживачів туристичного продукту про наступне. За інформацією Державного агентства України з туризму та курортів, у Грузії діє закон «Про окуповані території».
Карпатський Легіон - 2013 З 17 по 30 червня 2013 року в селі Луквиця Богородчанського району на базі пластунського табору „Чота Крилатих”, відбувся молодіжний навчально-вишкільний табір „Карпатський Легіон”. Організатором „Карпатського Легіону” стала компанія „ПАВЛІВ & Кº”. До підготовки та проведення табору долучився осередок Міжнародної Федерації Бойового Гопака в Івано-Франківській області (президент осередку Сергій Демчук). Табір проводився вперше, та все ж набув всеукраїнського статусу, учасниками були представники з Одеси та Тернополя.
Марафон довжиною у євроінтеграцію Після 100-кілометрової дистанції, яку за день долали велосипедисти велопробігу “Калуш — Євросоюз — Горліце”, з’їдали 9 кілограмів шашлика. Кількість падінь, забитих колін і подряпаних ліктів ніхто не рахував. Проте, на кілька годин випередивши запланований графік, учасники велопробігу прибули із Калуша до польського міста-побратима Горліце. До фінішу, у який вірили не всі, калуських велосипедистів супроводжували і “Вікна”.
Мотофестиваль Мотофестиваль "Дорога на СІЧ" - это встреча старых и новых друзей на славной Черкасской земле и одновременно продолжение добрых традиций мотослетов организованных в г.Александровка мотоклубом "Ночные Птицы", с новыми силами, в новом месте и в новом масштабе.
З Калуша стартував міжнародний велопробіг «Калуш — Євросоюз — Горліце». Як повідомляли «Вікна», велопробіг — перший гуманітарний проект у рамках партнерства між Калушем і Горліце, друга хвиля якого розпочалася з початку 2012 року. Делегація велосипедистів на чолі із міським головою Калуша Ігорем Насалика сьогодні вранці стартувала на Горліце.
15 ректорів обговорювали в Івано-Франківську перспективи розвитку туризму В Інституті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулось об’єднане засідання Президії та підкомісій з готельно-ресторанної справи.
У ЧЕРВОНОГОРОДСЬКОМУ ЗАМКУ ОБВАЛИЛАСЯ ВЕЖА. Фото У легендарному Червоногородському замку на Тернопільщині (під селом Нирків Заліщицького району) повністю обвалилася половина правої вежі.Про це повідомляє "Історична правда".