Турфірми втратили третину клієнтів. ВІДЕО

Турфірми втратили третину клієнтів. ВІДЕО

17.06.2017 перегляди: 1790

Лише за останні роки турфірми втратили приблизно третину клієнтів. Причиною тут називають безгрошів'я. В той же час, запевняють, іноземні готелі, навпаки, конкурують за клієнта. Відтак суттєво знизили ціни. Щоправда, в доларовому еквіваленті.

Окремі туристи вдаються до самостійного пошуку відпочинкових турів. У турфірмах кажуть, тепер це не проблема. Але в такому випадку туристові доводиться самому планувати маршрути. І бронювати номери у готелях, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

Із введенням безвізу турфірми чекають на нових клієнтів. Прогнозують, популярними стануть автобусні кількаденні екскурсії Європою. Раніше на оформлення візи для таких поїздок доводилося подекуди витрачати таку ж суму, як і вартість самої подорожі.

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.