Івано-Франківська облрада призначила директора Дністровського парку

Івано-Франківська облрада призначила директора Дністровського парку

02.07.2017 перегляди: 2312

30 червня 2017 року, в Івано-Франківську відбулась чергова сесія обласної ради. На порядку денному близько 70 питань, інформує Бліц-інфо.

Як відомо, це питання вже розглядали одного разу, проте кандидатури не набрали необхідної кількості голосів. Тож посада директора залишилась вакантною.

Втім, сьогодні депутатам запропонували нову кандидатуру - Михайла Ковтуна. Як зауважив голова облради Олександр Сич, екологічна комісія рекомендувала претендента на посаду.

Натомість Ковтун запевнив депутатів, що має вже бачення як розширити межі парку, не відбираючи у місцевих землю та як зробити Дністровський каньон привабливішим для туристів.

Натомість депутат Роман Ткач зазначив, що готовий підтримати кандидата, але потрібно вказати термін, до якого він подасть концепсію розвитку. Олександр Сич зауважив, що пропишуть три місяці. Ковтун акцентував, що може й швидше.

"Я вже розробив стратегічні заходи щодо розвитку парку і готових їх подати на розгляд депутатів на найближчій сесії", - підкреслив Михайло Ковтун.

Тож, у підсумку депутати проголосували за призначення Михайла Ковтуном директором обласного комунального підприємтва "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича" терміном на три роки. "За" 49 депутатів.

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.