Івано-Франківськ формує нові турпродукти

Івано-Франківськ формує нові турпродукти

27.07.2017 перегляди: 1728

 тренінг-семінар «Підтримка розвитку туризму в Івано-Франківській області»Івано-Франківська область – один із найпопулярніших туристичних регіонів України, при цьому франківський напрямок рік від року привертає все більше гостей. Неможливо назвати види туризму, які не були б представлені на Івано-Франківщині. Тут є й зимові курорти з гірськолижними трасами, велика кількість туристичних маршрутів для активних видів туризму; є чим зайнятися й любителям екстриму; розвиваються сільський зелений туризм та екологічний; область може похвалитися багатою історико-культурною спадщиною... Однак сама індустрія гостинності на Івано-Франківщині не встигає за стрімко зростаючим попитом: турактіву області доведеться ще багато чому навчитися, щоб туристичний бізнес тут став по-справжньому прибутковим.

20–22 липня в селі Поляниця Яремчанської міської ради Асоціація індустрії гостинності України провела тренінг-семінар «Підтримка розвитку туризму в Івано-Франківській області». Семінаром зацікавилися не лише представники бізнесу та громадськості, а й передусім місцевої влади, які з радістю зустріли можливість навчитися чомусь новому в індустрії гостинності, тим більше що вже в середині серпня івано- франківський турактів збирається представляти свої турпродукти на воркшопі в АІГУ. 

начальник управління туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації«Тренінг-семінар був дуже цікавий і корисний для нас, оскільки ми зацікавлені збільшувати туристичний потік на Івано-Франківщину, тому нині ми будемо дуже докладно готуватися до воркшопу Асоціації індустрії гостинності України в Києві. У ході навчання ми орієнтувалися насамперед на створення нових туристичних продуктів, які ми вдосконалюємо і представимо в столиці. Всього на воркшопі буде представлено п'ять наших турпродуктів», – розповів начальник управління туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Передерко

Програма тренінгу передбачала три дні роботи з практичними і теоретичними заняттями. На тренінгу розглядалися питання стратегії командної роботи, маркетингового аналізу клієнта, комунікації та туристичного продукту. 

Основним спікером тренінг-семінару став Олександр Лієв, голова Асоціації індустрії гостинності України, екс-міністр курортів і туризму Криму, доктор філософських наук. Також у його команді арт-директор Асоціації Дмитро Буланов, який нині займається туристичним брендингом Запоріжжя, і бізнес-тренер, психолог, доцент Національного педагогічного університету Зоя Гаркавенко. 

Глава Асоціації Олександр Лієв підвів підсумки минулого тренінг- семінару: 

«Найбільша концентрація міні-готелів і садиб знаходиться саме в Івано- Франківській області, і кількість їх дуже швидко зростає. Головним двигуном туристичної галузі в Івано-Франківській області є віра громади і турбізнесу в майбутнє туристичної індустрії. Розуміючи перспективи регіону, представники місцевої влади дуже щиро і з інтересом включаються в роботу над розвитком індустрії на Івано-Франківщині. На тренінгу зі створення туристичного активу майже половина учасників – саме представники місцевої влади. При цьому рівень прибутковості туризму, як і рівень сервісу, залишається в зоні росту. Це пов'язано з тим, що місцеві жителі ставляться до свого бізнесу швидше як до творчості, а не як до бізнесу. Часто туристичний бізнес ведеться швидше за натхненням, вигадуючи заново велосипед. Важливо пам'ятати, що власникам турбізнесу не можна переставати вчитися й учити свій персонал ані на хвилину. Ми розробили спеціальні рекомендації для Івано- Франківщини, які включають у себе три основних меседжи: 

1. Об'єднання турбізнесу заради створення туристичного продукту області. 

2. Об'єднання турбізнесу заради донесення цього продукту до потенційних споживачів. 

3. Створення керованого туристичного потоку. 

Туристичний потік повинен бути таким, щоб турбізнес Івано-Франківщини займався не тільки його прийомом, а й формуванням, керуючи сезонністю, впливаючи на цілі поїздок та отримуючи від цього комерційну вигоду». 

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.