Де найбільше заробляють на туризмі: інфографіка

Де найбільше заробляють на туризмі: інфографіка

04.10.2017 перегляди: 993

Журнал Новий Час підготував інфографіку про розвиток туризму в світі, в тому числі Топ-11 найпопулярніших серед іноземних туристів країн і територій в 2016 році.

1. Франція - за рік країну відвідали 82,6 млн туристів. туристична галузь принесла їй $ 43 млрд.

2. США - трохи відставши від Франції за кількістю туристів - 75,6 млн за рік - Сполучені Штати значно обігнали її за доходами від туристичної галузі - $ 206 млрд.

2. Іспанія - почесне друге місце за кількістю туристів з США ділить Іспанія, яку в минулому році також відвідали 75,6 млн осіб, принісши цій країні $ 60 млрд доходу.

3. Китай - за рік привернув до себе 59,3 млн туристів, заробивши $ 44 млрд.

4. Італія - ​​займає наступне місце за кількістю туристів після гігантського Китаю, відставши зовсім не набагато. У минулому році цю країну відвідали 52,4 млн осіб, країна отримала $ 40 млрд доходу від туристичної галузі.

5. Великобританія - привернула за рік 35,8 млн туристів, заробивши $ 40 млрд.

6. Німеччину відвідали за рік 35,6 млн туристів, залишивши в цій країні $ 37 млрд.

7. Мексика також входить в десятку найпопулярніших країн серед туристів - її відвідали 35 млн чоловік за рік.

8. Таїланд - відвідали в минулому році 32,6 млн туристів, принісши країні $ 50 млрд.

9. Малайзія - дуже популярний напрям для подорожей, за рік в країну приїжджало 26,7 млн ​​чоловік.

10. Гонконг порівняємо за популярністю серед туристів з незалежною державою з давньою історією та незабутніми курортами - в минулому році іноземні гості залишили тут $ 33 млрд.

11. Австралія - ​​унікальна країна-континент, яка приваблює чимало іноземців, незважаючи на значну віддаленість від решти світу, заробила на туризмі в минулому році трохи менше, ніж Гонконг - $ 32 млрд.

У порівнянні з цими гігантами досягнення України в туристичній галузі здаються вельми скромними - 13,6 млн туристів за рік і $ 1 млрд доходів від туристичної галузі. Однак і у нас є свої досягнення - за перше півріччя 2017 років Київ відвідали рекордні 700 тисяч іноземців.

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.