Американці придумали плавучий намет для кемпінгу

Американці придумали плавучий намет для кемпінгу

17.10.2017 перегляди: 869

Сон на воді? Тепер це стало реальністю. Компанія SmithFly зі штату Огайо випустила на ринок туристичних товарів новинку - першу в своєму роді плаваючу намет, яка дозволить відпочивати прямо на поверхні водойми.

 
 

Ця інновація носить назву Shoal Tent і являє собою надувний човен зі зручним матрацом, який розташовується усередині міцного намету, прикріпленого до човна. Розміри намету і надувного човна однакові, конструкція виглядає цілісно, оригінально і привабливо.

Унікальний плавучий намет стирає кордони кемпінгу, подорожей і відпочинку на природі. Він не вимагає установки опор для підтримки конструкції і при цьому є повністю надувний, а тиску повітря всередині нього досить, щоб намет зміг встояти при сильному вітрі.

Намет складається з трьох повітряних камер: дві в нижній частині і одна в самій конструкції. Товщина підлоги дорівнює приблизно 15 см, намет водонепроникний і закривається за допомогою восьми надпотужних блискавок.

Розмір конструкції становить 2,44 на 2,44 метра, завдяки чому в ній одночасно можуть перебувати до шести осіб. Плавучий намет важить 34 кг і продається за 1499 доларів. Компанія SmithFly приймає попередні замовлення на товар-новинку, а доставляти покупцям його почнуть у грудні поточного року або в січні 2018-го.

Джерело: Life Buzz

 

Смотрите также: 

  1. Гламурный кемпинг: прозрачная палатка для максимального сближения с природой
  2. Утренние виды из палатки

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.