У Карпатах згорів туристичний притулок “Хата під Яйком”. ФОТО

У Карпатах згорів туристичний притулок “Хата під Яйком”. ФОТО

16.11.2017 перегляди: 789

Гірські рятувальники, які виявили згарище, застерігають брати намети на маршрут до гори Яйко Ілемське – зупинитися і відпочити більше ніде.

Руїни притулку рятувальники Вигодського гірсько-пошукового відділення знайшли вчора під час профілактичного обстеження туристичного маршруту: село Мислівка – урвище Правич – гора Яйко-Ілемське (1680 м), про це повідомлють "Вікна" із силкою на Гірське пошуково-рятувальне відділення - смт.Вигода.

Яйко Ілемське — гірська вершина в межах Долинського району Івано-Франківської області, на південний схід від села Мислівки.

Туристи знали цю зупинку як "хату під Яйком". Вихід на маршрут – у горах Долинського району на Івано-Франківщині. Це карпатський масив Горгани.  

В мережі гірські рятувальники повідомили:

"Ми не знаємо, чи хтось навмисне підпалив хатину, чи це який прикрий випадок, та факт залишається фактом – притулку вже немає. Тому якщо будете іти цим маршрутом, прихопіть із собою обов'язково намет, бо переночувати чи зігрітись і просушитись там уже, на жаль, ніде".

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.