Розвиток туризму в Україні дасть більше робочих місць, ніж промпідприємства - Шеремета

Розвиток туризму в Україні дасть більше робочих місць, ніж промпідприємства - Шеремета

18.11.2017 перегляди: 478

Розвиток туризму в Україні може забезпечити створення більшої кількості робочих місць, ніж забезпечують промпідприємства: кожні 26 туристів «створюють» одне робоче місце.

Таку статистику навів екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета в Запоріжжі на Туристичному бізнес-форумі-2017, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Коли я починав працювати в Київській школі економіки, я озвучив отриману під час візиту в ПАР інформацію, про те, що в цій країні 9 туристів «створюють» 1 робоче місце, і попросив експертів прорахувати, яке це співвідношення у нас. Вони прорахували, і я довіряю достовірності отриманих даних: 26 туристів = 1 робоче місце. Тобто в Києві, який зараз відвідує 4 млн туристів на рік, у сфері туризму працює 154 тисячі осіб, а в порівнянному за чисельністю населення із Запоріжжям Львові, де туристів близько 2 млн, - близько 75 тис. осіб. Тоді, як на великих промпідприємствах 10-15 тис. співробітників», - констатував Шеремета.

При цьому він зазначив, що співвідношення кількості туристів і кількості створюваних для їхнього обслуговування в Україні робочих місць на сьогодні таке, в першу чергу тому, що люди не готові платити великі суми за ті послуги, які пропонуються, але може змінитися  «на краще» у разі появи на туристичному ринку по-справжньому цікавих пропозицій, за які мандрівники готові будуть платити великі гроші.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.