Дністровський каньйон і гастрономічний туризм: Прикарпаття назвало пріоритети на 2018-й

Дністровський каньйон і гастрономічний туризм: Прикарпаття назвало пріоритети на 2018-й

17.12.2017 перегляди: 346

На Прикарпатті серед головних напрямків роботи у 2018 році будуть розвиток інфраструктури Дністровського каньйону та популяризація гастрономічного туризму.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

 Дністровський каньйон і гастрономічний туризм

«У пріоритетних планах на 2018 рік – розвиток інфраструктури Дністровського каньйону, популяризація подієвого і гастрономічного туризму Прикарпаття та багато іншого», - йдеться в публікації.

За інформацією ОДА, за 11 місяців цього року Івано-Франківщину відвідали понад 2,2 млн туристів і екскурсантів. Туристичний збір за цей період – 3 млн грн, що становить 128% річного показника минулого року.

Нагадаємо, що Дністровський каньйон — глибока долина між кручами, утворена річкою Дністер, розташована на межі 4 областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької. Загальна довжина цього природного об'єкту становить близько 250 км. У 2008 році Дністровський каньйон було визнано одним із 7 природних чудес України. Торік Івано-Франківська обласна рада створила комунальне підприємство «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені героя України Сергія Дідича» з бюджетом у мільйон гривень для розвитку та збереження унікального природного комплексу вздовж Дністра.

Замовити відпочинок на Дністрі Ви можете у нас за телефонами: +38 (097) 197-73-36, +38 (050) 171-23-21

 

Читайте також: Клімкін хоче перезавантаження Карпатського єврорегіону

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.