У Галицькому парку відкрили небачену атракцію

У Галицькому парку відкрили небачену атракцію

05.01.2018 перегляди: 204

Лісову хатинку і її господиню в Галицькому НПП відвідали перші діти. Вчора 04.01.2018 року відкрився проект "В гостях у казки", повідомляє Kurs.if.ua.

Враженнями в мережі поділилися бурштинці – першими побачили атракцію діти енергетиків. 

"Сьогодні відбулось відкриття одного з найцікавіших проектів Конкурсу міні-грантів "Громада своїми руками", який проходив на території Галицького району, – "В гостях у казки". Цікава розважальна атракція з елементами квесту та загадок однозначно сподобається і дітям, і дорослим, а чарівна Баба Яга у хатинці-терраріумі познайомить з лісовими мешканцями!" – залишили вони свій відгук.  

Проект "В гостях у казки" в Галицькому НПП реалізувала ГО "Еко-Галич" на чолі з ініціатором та керівником проекту Володимир Бучко.

"Проект "В гостях у казки" виграв 50 тисяч грн від компанії ДТЕК, а потім ще 40 тисяч гривень від національної конкурсної комісії Конкурсу. За підтримки ДТЕК БуТЕС діти працівників ТЕС змогли одними з перших відвідати казковий ліс та поласувати смачними солодощами та чар-зіллям Баби Яги!" – розповіли учасники поїздки.

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.