Техніка безпеки під час сплаву на Дністрі

Застереження

Вирушаючи у подорож, скористайтесь загальними туристичними рекомендаціями. Окрім того, вважаємо за необхідне дати декілька порад що до Подністров’я, які допоможуть зробити подорож біль безпечною і комфортною:

Учасник зобов'язаний

 1. Уважно поставитись до підготовки спорядження згідно з рекомендованим списком.
 2. Берегти і нести відповідальність за майно яке йому доручили. Категорично забороняється використовувати майно не попризначенню.
 3. Споживати алкоголь під час активної частини туру заборонено! Споживання алкоголю допускається лише у вечірній час, за умови, що вранці учасник буде у формі. Учасника з ознаками алкогольного сп'яніння інструктор має право висадити в найближчому придатному для виїзду місці.
 4. Не курити на катамарані та в радіусі 2 м від нього.
 5. Не сідати на катамаран коли він (катамаран) знаходиться на мілині, або на суші.
 6. На катамарані перебувати в рятувальному жилеті (якщо не вміє плавати).
 7. Виконувати вимоги інструктора.
 8. Купатися лише з дозволу інструктора (категорично заборонене пірнання головою вниз!!!)
 9. Не створювати ситуацій, які можуть становити небезпеку для вас чи оточуючих.
 10. При поганому самопочутті, травмі негайно сповістити про це інструктора.
 11. Дотримуватись правил пожежної безпеки та дорожнього руху.
 12. Повідомити інструктора у разі необхідності тимчасово залишити групу.
 13. Страхування учасника  (медичне та від нещасного випадку) є обов'язковим і забезпечується Компанією "«ПАВЛІВ & Кº» на основі угод із страховиками. Учасник вправі самостійно укладати договори на таке страхування. У цьому випадку він  зобов'язаний завчасно підтвердити організатору наявність належним чином укладеного договору страхування.

За травмування в результаті недотримання вказаних правил адміністрація, керівник водного походу та інструкторський склад компанії «ПАВЛІВ & Кº» відповідальності не несуть.

Задля безпеки групи в цілому та кожного учасника зосібна ІНСТРУКТОР МАЄ ПРАВО НЕ ДОПУСТИТИ ДО СПЛАВУ туриста, що не дотримується вказаних правил.

Просимо використовувати надане спорядження акуратно і за призначенням.

За пошкодження спорядження внаслідок недбальства чи використання не за призначенням учасники несуть матеріальну відповідальність.