Дитячі та молодіжні табори на природі - це нові враження, знайомства, активний відпочинок на природі

Цьогорічний молодіжний навчально-вишкільний табір "КАРПАСЬКИЙ ЛЕГІОН" присвячується НЕБЕСНІЙ СОТНІ

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

Щороку влітку проводяться дитячі та молодіжні табори – це завжди нові враження, знайомство з новими друзями, можливість пожити серед природи, отримати нові знання і вміння, весело і цікаво провести час.

Завданням табору «КАРПАТСЬКИЙ ЛЕГІОН» є покращення  стану здоров’я дітей та молоді, популяризація українських бойових мистецтв, вдосконалення технічної майстерності для самозахисту, формування знань та вмінь виживання в складних природних умовах, вольової та фізичної витривалості організму та  дій в складі команди, проведення  пошукової та дослідницької роботи по збору, впорядкуванню, систематизації та опублікуванню матеріалів про учасників національно-визвольної боротьби під проводом ОУН-УПА у Карпатах.

Кожен день в таборі розпочинається з виконання державного гімну України та підняття прапора, руханки, яка включає невеликий крос, загальнорозвиваючі, дихальні та вправи на розтягування. Як правило руханка завершується вмиванням холодною водою.

Обов’язковим в першій половині дня є заняття українськими бойовими мистецтвами.

Після обіду в таборі проводяться заняття з акробатики, стрільби з лука та пневматичної зброї, рухливі ігри та забави, різноманітні змагання.

Крім спортивно-руханкових заходів з дітьми проводяться заняття теоретичного плану. В першу чергу - це історія України, туристична техніка, травознавство, творче писання (кожен таборовик оформлює і веде таборовий щоденник), вивчення пісень.

Справжньою перевіркою сили волі та характеру учасників є мандрівки різної тривалості і складності.

Організаційна структура молодіжного навчально-вишкільного табору «КАРПАТСЬКИЙ ЛЕГІОН» (учасники добровільно організовуються)

- рій;

- чота;

Для керівництва цими підрозділами з поміж учасників призначаються ройові і чотові. Кожен рій, чота і сотня обирає собі назву. Таке структурування дозволяє значну частину роботи по організації та проведенню табору перекласти на самих учасників, що сприяє  виховуванню в дітей та молоді самостійності, ініціативності та лідерських якостей.

Коротка характеристика табору:

Дата проведення:  17-29 червня 2014 року.

Кількість учасників табору: 30 осіб.

Місце проведення: Українські Карпати

Проживання: армійська брезентова палатка УСБ-56

Термін подачі заявок до 15 червня 2014 року.

Витрати на підготовку, організацію, обладнання, утримання і проведення табору за рахунок коштів учасників, бюджетних та спонсорських коштів.

На завершення слід додати, що в таборі існують свої обряди, традиції та правила поведінки, які кожен учасник повинен дотримуватись на заняттях, в таборах та повсякденному житті.

 Організатори мають право змінити умови в разі виникнення обставин непереборної сили, настання яких неможливо передбачити або попередити.

Контактна особа:

Сергій ДЕМЧУК 098-020-32-89, 099-246-39-79, [email protected] 

До теми:

  1. Карпатський Легіон - 2013
  2. Карпатський Легіон

Інші табори: