| [email protected]
Гість [Вхід] [Реєстрація]

ЗМІ про мене

1. Віктор Павлів: У Калуша є велике майбутнє!

Віктор Павлів – засновник волонтерського руху в Калуші, учасник українсько-російської війни. Зараз працює головним спеціалістом з розвитку туризму в управлінні економіки Калуської міської ради. Вирішив балотуватися на голову Калуської ОТГ від команди «За майбутнє» щоб зробити громаду комфортною для життя. Він переконаний – проблем в місті є чимало і вирішувати їх потрібно терміново.

2. Вибори Калуської міської ради. Зареєстрували кандидатів від 11-ти політичних партій
У суботу, 26 вересня, відбулося засідання Калуської міської територіальної виборчої комісії, на якому розглунили питання про реєстрацію кандидатів у депутати Калуської міської ради. Участь у засіданні взяли 15 з 18-ти членів комісії.

Трапилася ця подія 23 серпня на річці Дністер поблизу села Устечко Заліщицького району Тернопілля. Двох хлопчаків, які заледве вміли плавати, течією віднесло на середину річки, і один із них почав тонути.
 
Головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Віктор Павлів розповів, що у Калуші можуть встановити пам’ятник шахтарям.