| pavliv.if.ua@gmail.com
Гість [Вхід] [Реєстрація]

Новини

Ветерани АТО/ООС Івано-Франківської області, кандидати в депутати, підписали Меморандум про чесні вибори
05.10.2020 перегляди: 1869

Ветерани АТО/ООС Івано-Франківської області, кандидати в депутати, підписали Меморандум про чесні вибори

Ми - ветерани, учасники АТО/ООС Івано- Франківської області йдемо на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.
Йдемо від різних політичних партій та об'єднань, в залежності від власних симпатій, уподобань, бачення ситуації в країні.
Йдемо, щоб не просто стати депутатами, а щоб за допомогою політичних структур, які ми представляємо змінити життя людей в селах, містах, ОТГ, області, і які нас будуть обирати своїми представниками, в кращу сторону саме на місцях. Ми тут народилися, ми тут живемо, ми тут виховуємо своїх дітей.
Ми воювали і проливали кров за цю землю, в цій землі вічним сном сплять сотні наших побратимів, які загинули в цій російсько-українській війні.

А тому зобов'язуємося:

1. Вести передвиборчу політичну боротьбу чесно, в рамках закону.

2. Не давати передвиборчих обіцянок, які заздалегідь неможливо буде виконати або які не входять в компетенцію депутатів місцевих рад всіх рівнів. Ми проти голослівного піару.Ветеран сказав - ветеран зробив!!!

3 Не боротись з своїми опонентами - ветеранами, учасниками АТО з інших політичних структур. Не використовувати проти них брудних методів і сил. Ні - взаємопоборюванню і взаємознищенню на догоду політичним амбіціям!!!

4. Не давати політичним силам, які ми представляємо, використовувати брудні технології, фейки і подібні речі щодо ветеранів, учасників АТО, які представляють політичних опонентів.

5. По мірі можливості висловлювати підтримку опонентам - ветеранам учасникам АТО, як інформаційно, так і публічно.

6. Не використовувати своїх побратимів, учасників АТО в передвиборчій агітації за ту чи іншу політичну силу чи її представників на окрузі, де балотується кандидатом в депутати, чи на голову ОТГ наш побратим від опонентів. Силами ветеранів підтримуємо тільки ветеранів!!!

7. По результатам виборів створити потужне міжфракційне об'єднання з депутатів- ветеранів АТО/ООС всіх рівнів, яке буде захищати і відстоювати інтереси. ветеранської спільноти, сімей загиблих, військовослужбовців на території Прикарпаття, від села до області.

Закликаємо всіх ветеранів, учасників АТО/ООС, які йдуть на вибори кандидатами в депутати місцевих рад всіх рівнів, голів ОТГ приєднатись до цього Меморандуму. Можливо це дасть приклад і нашим партіям, як треба вести політичну боротьбу.
Партій і об'єднань багато. Одні приходять - інші зникають чи змінюють назву. А відчуття побратимства, лікоть товариша, який був поряд з тобою на війні - це назавжди.

Слава Україні!!! Україна понад усе!!!

Кріль Мирослав Петрович - голова Івано-Франківської обласної асоціації учасників АТО, кандидат в депутати до обласної ради по округу 2 ( м.Івано-Франківськ) , Всеукраїнське об'єднання "Платформа громад"

Соколовський Олександр Дмитрович - голова громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської міської ради по округу 4, (м. Калуш) перший номер єдиного виборчого списку Всеукраїнського об' єднання "Платформа громад" до Калуської районної ради

Кудибін Іван Олексійович - член правління громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської міської ради по округу 4, (м. Калуш) Всеукраїнське об' єднання "Платформа громад"

Перегінець Михайло Романович - член правління громадської спілки "Громадське обєднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської міської ради по округу 1, (м. Калуш) перший номер окружного виборчого списку політичної партії "Сила і Честь" до Івано-Франківської обласної ради ради

Коваль Олександр Михайлович - член правління спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської міської ради по округу 2 (м. Калуш) перший номер окружного виборчого списку від політичної партії "Європейська Солідарність"

Павлів Михайло Михайлович - представник ревізійної комісії громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат в депутати до Калуської районної ради 6-й ТВО (м. Калуш) Всеукраїнське об'єднання "Платформа громад"

Кравчук Андрій Іванович - учасник АТО N2 в єдиному виборчому списку партії "ГОЛОС" до Калуської міської ради

Мороз Федір Григорович - військовий священник, учасник війни АТО. Кандидат в депутати до обласної ради. Перший номер в єдиному виборчому списку Всеукраїнського об'єднання "Платформа громад" до Калуської міської ради.

Найда Михайло Михайлович - представник громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської міської ради по округу # 4 (м. Калуш) від політичної партії "Європейська Солідарність"

Стратієнко Іван Іванович - член правління громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат на голову сільської ради Верхнянської ОТГ від партії "За майбутнє"

Кушлик Тарас Ярославович - член правління громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської міської ради по округу # 2 (м. Калуш) перший номер окружного виборчого списку від політичної партії "За майбутнє"

Павлів Віктор Іванович - представник громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на Сході України" ім. Романа Шухевича, кандидата на посаду міського голови Калуської ОТГ від політичної партії "За Майбутнє"

Попик Тарас Тарасович - представник громадської спілки "Громадське обєднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської міської ради по округу 2, (м. Калуш) від політичної партії "Сила і Честь"

Климишин Олег Ярославович - член правління громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської міської ради по округу #4 (с. Сівка Калуська) від політичної партії "Європейська Солідарність"

Яців Олег Ярославович - представник громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської міської ради по округу #3, (м. Калуш) від Всеукраїнського об' єднання "Платформа громад"

Васютяк Юрій Петрович - представник громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Новицької ОТГ (с. Грабівка) Всеукраїнське об' єднання "Платформа громад"

Громяк Ігор Романович - представник громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича кандидат в депутати до обласної та Калуської міської рад від партії "Сила і Честь"

 - голова ГС "Богородчанського районного об'єднання Воїнів АТО"-кандидат в депутати до Богородчанської ОТГ по виборчому округу #4,та до Івано-Франківського району по округу#2

Коваль Юрій - член правління ГО"Богородчанського районного об'єднання Воїнів АТО"-кандидат в депутати до Старобогородчанської ОТГ

Коваль Павло Миколайович - представник громадської спілки "Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України" ім. Романа Шухевича, кандидат у депутати до Калуської місько ради по округу 1, м. Калуш від політичної партії "УДАР"

Вовчук Ігор Володимирович - голова ГО"Рожнятівське районне обєднання воїнів АТО' Кандидат в депутати Дубівського ОТГ по виборчому округу 5, кандидат у депутати до Івано-Франківської обл ради по округу 6 від політичної партії Сила і Честь

Гаврон Віталій Ігорович голова "Долинського об'єднання учасників та інвалідів АТО-ООС" за підтримки Національного корпусу Долинського ОТГ, м Долина

Мандина Володимир, кандидат до Яремчанської міської ради, політична сила - Українська стратегія Гройсмана

Туєшин Олег Володимирович голова "Надвірнянського районного об'єднання воїнів АТО" кандидат в депутати до Надвірнянського ОТГ, від ВО "Свобода"

Зузяк Володимир Олександрович кандидат на посаду Косівського міського голови Самовисування

Кушнір Володимир Зіновійович кандидат на посаду Бурштинське ОТГ. Самовисуванець

Кушнірук Михайло Федорович, кандидат в депутати до Коломийської ОТГ, та до Коломийської районної ради від ВО ПП " Платформа громад". Член правління ГО "Українське об'єднання УБД та волонтерів АТО у Івано-Франківській обл", м.Коломия

Качак Юрій Степанович, член Руху ветеранів України, член правління Міської асоціації учасників АТО, кандидат в депутати обласної ради від партії Європейська Солідарність

Жовтяк Василь Васильович - голова ГО"Спілка ветеранів АТО Снятина та Снятинського району". Кандидат в депутати до Коломийської районної ради від Заболотівської ОТГ від "Слуга народу"

Лудчак Віктор Васильович кандидат в депутати до Заболотівської селищної ради від політичної партії "Слуга народу"

Дідушко Андрій Іванович кандидат до Снятинської ради від ВО "Свобода"

Тернавський Дмитро Степанович кандидат в депутати до Коломийської районної ради від радикальної партії Ляшка

Маріяш Олег Петрович кандидат в депутати до Заболотівської селищної ради від політичної партії "Слуга народу"

Кантимір Михайло Ігорович кандидат в депутати до Снятинської ради від партії " Удар"

Онуфрейчук Ігор Іванович кандидат в депутати до Заболотівської селищної ради від радикальної партії Ляшка

Бродович Олег Володимирович, учасник бойових дій на сході України. Кандидат на голову Галицької ОТГ від УГП

Пірус Артур Миколайович кандидат в депутати до обласної ради та до Галицької ОТГ від УГП

Колодій Святослав, кандидат в депутати до Галицької ОТГ від Української Галицької партії

Соловей Володимир, як кандидати в депутати до Галицької ОТГ від Української Галицької партії

Креховецький Іван, старший капелан Івано-Франківської єпархії ПЦУ і кандидат у депутати обл.ради по Рожнятівщині