10 мальовничих островів на Україні (фото) 10 чудових мальовничих островів, що знаходяться на території України. О́стрів - частина суходолу, оточена з усіх сторін водою. Від материків відрізняються порівняно невеликими розмірами. Трапляються поодинокі острови та групи — архіпелаги. Острови в океанах і морях поділяють на материкові й самостійні (вулканічні, коралові, намивні). Серед островів річок і озер розрізняють намивні та ерозійні.  
Мандруємо Тернопільщиною (ФОТО) Тернопільщина – унікальний край, який здатен приємно здивувати навіть найвибагливішого туриста. Щоб ви не заблудилися у величезному потоці історичних та культурних пам’яток, пропонуємо вашій увазі ТОП-10 найцікавіших місць на Тернопіллі, які обов’язково варто відвідати.
ЕКСПОЗИЦІЯ – З ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ (ВІДЕО) У музейно-виставковому центрі Калуша зібрали незвичну експозицію – з війни. Тут і елементи спостереження, і гільзи від снарядів, осколки від «градів», ящики від боєприпасів – з Попасної, Слов’янська, Щастя, Станиці Луганської, Маріуполя. Це все для музею привезли волонтери калуської філії Союзу українок. Туди везли допомогу, назад – бойові експонати. Наразі калуські експонати представлені у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.
ДЕСЯТКА НАЙЦІКАВІШИХ МУЗЕЇВ ПРИКАРПАТТЯ (ФОТО) Івано-Франківська область - дуже привабливий регіон для відпочинку. Тут є де помандрувати горами, покататися на лижах або велосипедах, взяти участь у фестивалях, попити мінеральної води, поніжитися в саунах або покупатися у гірській річці. А для урізноманітнення дозвілля можна відвідати кілька музеїв.
Калуш з висоти пташиного польоту (ВІДЕО) Розпочато зйомки на стадіоні “Хімік”, інформують ”Вікна”. На відео з висоти пташиного польоту можна побачити центр міста з пам’ятником Шевченка, найстарішу школу міста №1, церкви, багатоповерхову та приватну забудову, а також міський парк. Закінчується відео у лісовому масиві.
Чернігівщина - 10 місць, які варто відвідати Для більшості пересічних українців Чернігівщина асоціюється з княжою добою та, власне, із самим Черніговом. Дехто згадає гетьманську столицю Батурин, а хтось навіть вже побував у палацово-парковому комплексі в Качанівці та тростянецькому дендропарку. В іншому ж одна з найбільших за територією областей України залишається невідомою навіть самим місцевим жителям. Між тим тут є чудові природні об’єкти, маловідомі або ж зовсім забуті історичні місця та пам’ятки. А дерев’яна архітектура варта того, щоб про неї дізналися і належно оцінили! Пропонуємо добірку об'єктів, які мають увійти до маршрутів туристів: невідомі памятки Чернігівської області.
Долина – медова столиця Карпатського краю Громадська організація «Братство Карпатських бджолярів» спільно з Гільдією медоварів Карпатського краю – виробників медових напоїв і оздоровчої бджоло продукції щиро запрошують долинян і гостей міста завітати 13-14 лютого з 9:00 до 17:00 години на виставку-ярмарок питних медів, яка відбуватиметься на Медовій алеї Долини.
На Прикарпатті активісти розробили сайт про пішохідний туризм в Косові та районі Косівські громадські активісти Тарас Пасимок та Станіслав Михайлюк спільно створили сайт про пішохідні мандрівки на Косівщині та Карпатах загалом – “МапаКосів”.
Міжнародний флешмоб музейних селфі (ФОТО) Щороку 21 січня музеї всього світу приєднуються до Міжнародного флешмобу музейних селфі, що започаткований Європейським проектом  Culture Themes.
ФОРТЕЦІ ТА ЗАМКИ УКРАЇНИ з висоти (ВІДЕО) Дев'ять найвідоміших замків і фортець України, дев'ять справжніх перлин української історії різних періодів - це лише часточка із того, що нам хотілося зняти з висоти пташиного польоту. 2015-го Студія Falcon проїхали тисячі кілометрів, щоб подивитись на цю красу із іншого ракурсу та показати її Вам.