Туристична компанія «Павлів і Ко» - Сплави по Дністру, прокат туристичного спорядження, каяки, байдарки, кейтерінг

У Верховині розробили туристичний маршрут “У гості до трембітаря”

Маршрут розпочинається від пам’ятного знака в місті Верховина: "Ось і Жаб’є, Гуцульська столиця…". Далі маршрут продовжується на присілок Швейково. Стежка лягає через струмки та перелази.

05.09.2013 перегляди: 12418

5 варіантів для калуських туристів

У середньому 400 гривень спроможний залишити у нашому місті кожен турист. Тому навіть 1000 туристів у рік — це майже півмільйона гривень. І — слава про наше місто і в області, і в Україні, і навіть за кордоном. Калуш може бути цікавим для туристів, уже не вперше переконують краєзнавці й історики. Проте, туристична активність у місті поки що дорівнює нулю. Тож, до Дня міста розробили і презентували туристичну мапу Калуша, і навіть — детально розписали один із потенційних калуських туристичних маршрутів.

02.09.2013 перегляди: 13240

Подорож у казку. Мандрівний табір Заліщики-Хотин

Вже традиційно поряд із стаціонарними таборами Школа Бойового Гопака щоліта проводить і мандрівні табори. Цього ж року ми мандрували Дністровським каньйоном із Заліщиків у Хотин за підтримки компанії «ПАВЛІВ & К°».

29.08.2013 перегляди: 14658

Прикарпатці підкорили Ельбрус

1 серпня троє долинян: Ігор Ящур, Мирон Горбовий, Роман Дідоха та брошнівчанин Петро Рибчак вийшли з північної сторони на східну вершину гори Ельбрус, на висоту 5621 метрів. Всі вони – працівники Долинського ГПЗ. Як патріоти рідного міста та нафтовики, взяли з собою на вершину прапори Долини та ПАТ «Укрнафта».

28.08.2013 перегляди: 10013

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» святкує День компанії

16 серпня, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» свою 83 річницю відсвяткувало великим родинним святом, провівши «Козацькі забави».

28.08.2013 перегляди: 15347

Сплав Дністром - присвячений 99й річниці створення Легіону УСС

6 серпня 1914 року було сформовано єдине українське національне військове формування в складі австро-угорської армії – Легіон Українських Січових Стрільців (УСС), також відомий в народі як "усусуси". Українські Січові Стрільці стали першими українськими частинами на бойовищах Східної Європи після Полтавської битви, вони мали велике значення для відновлення військових традицій, для зростання українського патріотизму, створення військового словництва, термінології, військового фольклору, пісні й музики.

14.08.2013 перегляди: 13802

Археологи знайшли унікальну 500-літню писанку

Унікальну писанку вдалось знайти львівським археологам під час вибору водозбірника на вул. Шевській у центрі Львова. Знахідку виявили на глибині 5,5 метрів у водозбірнику, який датують XV- XVI ст, повідомили в прес-службі НДЦ "Рятівна археологічна служба" Інституту археології НАН України.

12.08.2013 перегляди: 13640

Як зберегти здоров’я в умовах спеки? ПОРАДИ

Відповідно до прогнозу Українського гідрометцентру, до 16 серпня на всій території України переважатиме висока температура повітря, стовпчики термометрів сягатимуть позначки +37 °С. Суттєві зміни погодних умов очікуються з 17 серпня.

09.08.2013 перегляди: 12939

Волейбольна площадка на прокат

Компанія «ПАВЛІВ & Кº» виготовила мобільну волейбольну площадку для активного відпочинку своїх клієнтів на природі, або будь-де  і надає її в оренду. Площадка успішно пройшла випробування у молодіжному навчально-вишкільному таборі «КАРПАТСЬКИЙ ЛЕГІОН».

06.08.2013 перегляди: 13327

Активне літо: ввімкнути відчуття

Ще є трохи часу, щоби відчути це літо. У різний спосіб: комусь досить медитації з вудкою на березі Бистриці, де клює раз на добу, а комусь до снаги драйвове проведення часу – з веслами чи на колесах. Цього сезону активний відпочинок остаточно потіснив пляжно-зависальний. Мандри з екстрімом, подорожі з відкриттями і дорослі ігри, в яких поєднується одне та інше – мінімум витрат, щоби літо відбулося. Якщо ловити його у Франківську.

05.08.2013 перегляди: 12456

Маттергорн — вершина-вбивця чи диво природи?

Вершина підкорена!!! Позаду 4478 метрів, неприступні скали, сніги, льодовики, та сипке каміння, яке виривається з-під ніг й летить у бездну. Міцні, загорілі чоловіки в капелюхах, озброєні айспікелями — льодорубами, з важкими сталевими “їжаками” на взутті — тріумфують: тільки їм вдалося здійснити це надважке сходження. Сюди, де ще не ніколи ступала людська нога. Тут — вони перші і, як перші, можуть по праву встановити свій прапор.

30.07.2013 перегляди: 12148

Пожежу Ратуші у Калуші гасили 36 хвилин. Можливий підпал

У Калуші горіло старе приміщення Ратуші. Ратуша збудована наприкінці ХІХ століття. До 1939 року — магістрат міста. З 1939 до 1940 року — райком партії. На початку 1970-х років це приміщення було передане для служб районного управління сільського господарства. В останні роки Ратуша була у зруйнованому стані і ніяк не охоронялася.

27.07.2013 перегляди: 13373

Руїни галицьких твердинь

Унікальні пам’ятки фортифікації часів Австро-Угорщини залишилися без опіки держави і тепер їх руйнують вандали.

За півтора десятка кілометрів від Івано-Франківська, між селами Єзупіль та Дубівці, обабіч залізничного моста через Дністер, розміщені єдині на території України фортифікаційні укріплення часів Першої світової війни – так звані оборонні блокгаузи. На жаль, досі ці унікальні об’єкти, призначені для оборони підступів до мосту, не набули статусу пам’яток історії. Ба більше, відколи з моста зняли воєнізовану охорону, про історичні блокгаузи зовсім забули і тепер неможливо навіть встановити, кому саме належать ці будівлі та хто повинен ними опікуватися.  Такою безгосподарністю не могли не скористатися "мисливці" за металом – якісь вандали поруйнували неприступні колись твердині, зірвавши металеву броню з фортифікаційних споруд.

17.07.2013 перегляди: 14228

Боротьба за туристів в Україні перетворюється на конкурентну «війну» (відео)

В Україні розпочинається літній сезон відпусток 2013 року. Розслаблятися українським туристам не радять. Про пастки й небезпеки літнього сезону йдеться в сюжеті ТСН.

17.07.2013 перегляди: 10473

За мандри до Грузії без дозволу — великий штраф

Згідно зі статтею 19¹ Закону України «Про туризм» під час укладання договорів на туристичне обслуговування просимо інформувати споживачів туристичного продукту про наступне. За інформацією Державного агентства України з туризму та курортів, у Грузії діє закон «Про окуповані території».

13.07.2013 перегляди: 12069

Карпатський Легіон - 2013

З 17 по 30 червня 2013 року в селі Луквиця Богородчанського району на базі пластунського табору „Чота Крилатих”, відбувся молодіжний навчально-вишкільний табір „Карпатський Легіон”. Організатором „Карпатського Легіону” стала компанія „ПАВЛІВ & Кº”. До підготовки та проведення табору долучився осередок Міжнародної Федерації Бойового Гопака в Івано-Франківській області (президент осередку Сергій Демчук). Табір проводився вперше, та все ж набув всеукраїнського статусу, учасниками були представники з Одеси та Тернополя.

30.06.2013 перегляди: 17223

Марафон довжиною у євроінтеграцію

Після 100-кілометрової дистанції, яку за день долали велосипедисти велопробігу “Калуш — Євросоюз — Горліце”, з’їдали 9 кілограмів шашлика. Кількість падінь, забитих колін і подряпаних ліктів ніхто не рахував. Проте, на кілька годин випередивши запланований графік, учасники велопробігу прибули із Калуша до польського міста-побратима Горліце. До фінішу, у який вірили не всі, калуських велосипедистів супроводжували і “Вікна”.

24.06.2013 перегляди: 13362

Мотофестиваль

Мотофестиваль "Дорога на СІЧ" - это встреча старых и новых друзей на славной Черкасской земле и одновременно продолжение добрых традиций
 мотослетов организованных в г.Александровка мотоклубом "Ночные Птицы", с новыми силами, в новом месте и в новом масштабе.

22.06.2013 перегляди: 11112

З Калуша стартував міжнародний велопробіг «Калуш — Євросоюз — Горліце».

Як повідомляли «Вікна», велопробіг — перший гуманітарний проект у рамках партнерства між Калушем і Горліце, друга хвиля якого розпочалася з початку 2012 року. Делегація велосипедистів на чолі із міським головою Калуша Ігорем Насалика сьогодні вранці стартувала на Горліце.

17.06.2013 перегляди: 15717

15 ректорів обговорювали в Івано-Франківську перспективи розвитку туризму

В Інституті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулось об’єднане засідання Президії та підкомісій з готельно-ресторанної справи.

05.06.2013 перегляди: 13110

У ЧЕРВОНОГОРОДСЬКОМУ ЗАМКУ ОБВАЛИЛАСЯ ВЕЖА. Фото

У легендарному Червоногородському замку на Тернопільщині (під селом Нирків Заліщицького району) повністю обвалилася половина правої вежі.

Про це повідомляє "Історична правда".

05.06.2013 перегляди: 13540

Фестивалі, які слід відвідати цього сезону. Літо-Осінь 2013 року

Зима повністю поступилася теплій весні. Температура зростає і люди починають мріяти про відпустки. Комусь до смаку припаде море, з його перенаселеними пляжами, комусь сині гори, з новими вершинами та маршрутами, хтось відправиться за кордон, а хтось проведе більшість часу на робочому місці в офісі чи вдома, лежачи на дивані. Але тільки не команда порталу Stay With Me! Ми пропонуємо вашій увазі огляд українських фестивалів цьогорічного сезону (літо-осінь 2013).

05.06.2013 перегляди: 12789

Що потрібно знати водіям перед поїздкою на відпочинок

Якщо ви зібралися у літню подорож на відпочинок, вам потрібно перед поїздкою добре відпочити, виспатися і тільки тоді вирушати в дорогу. Краще їхати в світлу пору доби, щоб не заснути за кермом.

Також управління ДАІ в Івано-Франківській області рекомендує:

05.06.2013 перегляди: 13016

На Прикарпатті планують створити Музей історії нафтопромислів Галичини

Громадська організація «Інститут історії Надвірнянського району» зініціювала проект зі створення Музею історії Надвірнянського нафтопромислового району.

Про це журналісти Прикарпаття довідалися під час прес-туру в Надвірнянський район, відвідавши за програмою нафтогазовидобувне управління «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

03.06.2013 перегляди: 14060

“Галицька брама”: дерев’яний співець Митуса і живий Данило Галицький.

У неділю, 26 травня, на території Музею архітектури і побуту Прикарпаття Національного заповідника «Давній Галич» (с. Крилос Галицького району) відбувся довгоочікуваний захід: ІІІ музейно-етнографічний фестиваль «Галицька брама». Саме на території скансену, на якій розташовані старожитні об’єкти архітектури з чотирьох етнографічних регіонів Прикарпаття, всі гості фестивалю мали можливість побачити діяльність сучасного музею й одночасно відтворити власну історичну пам’ять.

27.05.2013 перегляди: 13527

Дністровський каньйон – 2013

18-19 травня 2013 року компанія «ПАВЛІВ & Кº» відкрила сезон «ДНІСТЕР - 2013» серед своїх клієнтів, по сплаву Дністровським каньйоном, який відомий своїми панорамними краєвидами з високих крутих берегів, чарівними ранковими туманами, сріблястими водоспадами, травертиновими скелями, що нависають над водою, печерами та гротами, в яких здавна шукали усамітнення відлюдники та ченці.

22.05.2013 перегляди: 16820

За кількістю туристичних маршрутів Прикарпаття — лідер України

22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття, проголошений у 2000 році Генеральною Асамблеєю ООН. Як повідомили "Вікнам" у Головному управлінні статистики в Івано-Франківській області, на Прикарпатті природно-заповідний фонд, який включає природний заповідник «Горгани», національні природні парки: «Верховинський», Галицький, «Гуцульщина» та Карпатський, займає 18% земель лісового фонду краю та 7% території заповідників і національних парків України, його площа складає 114,3 тис. га. Частка земель, наданих об’єктам природно-заповідних територій у постійне користування, у загальній площі природно-заповідного фонду області склала 55% (у державі — 46%).

21.05.2013 перегляди: 15291

Фольклорний музейно-туристичний фестиваль

В музеї народної архітектури і побуту Прикарпаття що у Крилосі Галицький район, 26 травня 2013 року відбудеться фольклорний музейно-туристичний фестиваль «Галицька брама», присвячений Міжнародному дню музеїв.

16.05.2013 перегляди: 14128

ХІ міжнародний фестиваль ковалів в місті Івана Франка

З 10 по 12 травня в Івано-Франківську проходив ХІ Міжнародний фестиваль ковалів, який збирає майстрів ковальської справи.  Понад 50 майстрів з України, Австрії, Голландії, Польщі, США та Литви традиційно зібрались продемонструвати свою майстерність з нагоди Дня міста...

16.05.2013 перегляди: 13869

Минулоріч в музеях Прикарпаття побувало майже півмільйона відвідувачів

На кінець 2012 року в області функціонували 24 музеї, з них 4 – у сільській місцевості.

Із загальної кількості музеїв 2 мали статус національного, 4 – обласного значення. У складі музеїв працювали 15 філій та 41 відділ (сектор).

Про це інформує ГУ статистики в області.

16.05.2013 перегляди: 13017

Шлях туристам у центрі Калуша розчищають... сокирами

Туризм у Калуші — це цілком можливо, запевняють історики і краєзнавці. І, хоча напрям перебуває тільки на стадії зародження, вже за три роки конструктивної праці Калуш не оминатимуть ні туристи, які хочуть подивитися на промисловість, ні туристи, яких цікавить і саме місто. “Добро” на розвиток туризму повинна дати міська влада у третій декаді травня — коли краєзнавці запросять її на екскурсію рідним містом. Поки ж що для представників влади і просто туристів розчищають маршрут — сокирами і бензопилами.

09.05.2013 перегляди: 15886

Замки і храми Західної України з повітря

Картографічний сервіс "Мета-карти" представив колекцію фотографій старовинних замків і монастирів Західної України, повідомляє Інтерфакс.

Частина з цих фоток зроблена з висоти пташиного польоту і їх можна знайти, користуючись "метівською" картою.

Фотки були зроблені спеціально для проекту і увійшли в перший інформаційний шар карт. Редактор "Історичної Правди" Павло СОЛОДЬКО погортав їх і пропонує вам найкраще, що можна побачити згори.

02.05.2013 перегляди: 11297

ПОРАДИ рятувальників потерпілим від укусу змії

Перша допомога при укусі змії

У перші хвилини після укусу варто спробувати відсмоктати частину отрути з рани. Кров’янисту рідину, що відсмоктується, треба відразу ж спльовувати. Відсмоктування не можуть робити люди, у яких у роті є язви та ранки!!! Потім з підручних матеріалів на уражену кінцівку накладають шину і вживають заходів для екстреного транспортування потерпілого в лікувальну установу. Під час транспортування на місце укусу рекомендується класти холод, давати якомога більшу кількість рідини, щоб зменшити концентрацію отрути в організмі та сприяти його виділенню із сечею.

29.04.2013 перегляди: 13554

Калуш (не) туристичний

На відміну він Прикарпаття загалом, де туристична індустрія є однією з пріоритетних галузей економіки, про Калуш цього сказати не можна. Чим може привабити потенційного туриста промислове місто, яке до того ж має сумнівну славу зони екологічного лиха? Потік гостей, які відвідують нашу область, здебільшого оминає Калущину, що зменшує її популяризацію. А це у свою чергу є прямою промоцією регіону. А також кошти, які турист міг би тут залишити. Відповіді на ці питання цього тижня шукали на «круглому столі», який відбувся в музеї Калущини.

29.04.2013 перегляди: 11841

Найгарніші покинуті місця на землі. ФОТО

Під водою та на землі, в горах та на рівнині: планета Земля повна неймовірних місць, де колись ступала нога людини, а потім забула про них зовсім. Поступово природа перетворює такі місця на власні оази, створюючи, часом, настільки неймовірні форми, що фотографи з усього світу злітаються сюди, аби отримати чудові фотографії. Пропонуємо переглянути добірку покинутих місць, які надзвичайно красиві у своєму "постлюдському" існуванні.

24.04.2013 перегляди: 14734

Вшанування в Холодному Яру

20 – 21 квітня 2013 р. в Холодному Яру відбудуться вшанування борців за волю України різних епох – Гетьмана України Богдана Хмельницького, керівника гайдамацького повстання 1768 року Максима Залізняка та отамана полку гайдамаків Холодного Яру Василя Чучупака. Гостей прийматимуть Медведівка, Івківці, Мельники та хутір Буда.

17.04.2013 перегляди: 12330

Як правильно вивезти дітей за кордон? ПОРАДИ прикордонників

Щорічно у період весняно-літніх канікул у пунктах пропуску через державний кордон значно збільшується пасажиропотік та кількість туристичних груп, у тому числі і груп дітей. Так, упродовж 2012 року у зв’язку з відсутністю відповідних документів, в пунктах пропуску Чернівецького загону, прикордонники були змушені відмовити у виїзді за межі країни більше 120 неповнолітнім українцям. Тільки за три місяці цього року у пунктах пропуску було відмовлено у перетині кордону 18-м дітям.

16.04.2013 перегляди: 12102

Україна увійшла в Топ-10 країн, які варто відвідати в 2013 році за версією Globe Spots

Міжнародний портал подорожей Globe Spots оприлюднив перелік десяти найбільш привабливих країн для відвідування в 2013 році. Україна посідає в ньому восьме місце, випередивши Малаві та Канаду. Про це повідомляється на офіційній сторінці Globe Spots.

05.04.2013 перегляди: 15413

Як діяти у випадку повені, паводку і після них? ПОРАДИ рятувальників

Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварій на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин. Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали, — повідомляє управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

04.04.2013 перегляди: 12442

Закордонний паспорт коштує 170 гривень.

Член житомирської команди "Демократичного Альянсу" Іван Фурлет довів у суді, що оформлення та видача закордоннного паспорта в Україні коштує 170 гривень.

28.03.2013 перегляди: 13385