До уваги суб'єктів туристичної діяльності 19 листопада 2013 року набув чинності спільний наказ Міністерства внутрішніх справ України і Міністерства інфраструктури України від 10.10.2013 № 969/787, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30.10.2013 за № 1833/24365, «Про затвердження Порядку здійснення прикордонного контролю організованих груп пасажирів у пунктах пропуску через державний кордон для морського та автомобільного сполучення».
Нові туристичні маршрути будуть на Івано-Франківщині (ВІДЕО) Нові туристичні маршрути - на Івано-Франківщині. Вони проляжуть прикордонними карпатськими регіонами. Йдеться про максимальне використання гірського рекреаційного потенціалу.
В Україні знаходиться унікальний замок тамплієрів Середнянський замок у Закарпатті може виявитися найсхіднішим форпостом знаменитого таємничого ордена. Шкода, правда, що залишилося від колись могутнього спорудження зовсім небагато.
Щоб привабити туриста в Івано-Франківську придумали два нові фестивалі В Івано-Франківську два нові фестивалі: «Станіславська мармуляда» та «Довбуш фест». Про це говорилося під час засідання «круглого столу» з керівниками туристичних фірм та представниками туристичної інфраструктури Івано-Франківська.
Автобуси міжобласного та міждержавного сполучення в Івано-Франківську відправляються із Пасічної Як повідомляли "Вікна", з 7 листопада в Івано-Франківську змінилися місце та час відправлення маршрутних автобусів міжнародного та міжобласного сполучень.
Найкращі пам'ятки України – обрані Народом Проект «Найкращі пам'ятки України – обрані Народом», створено з метою привернути увагу та інтерес до історичних пам'ятків архітектури, природного надбання України. Вибір десятки найкращих пам'ятків нашої держави відбудеться шляхом загальнонародного голосування. 
Міський культурний туризм об’єднає 6 українських і польських міст Три українські міста – Львів, Івано-Франківськ, Коломия і три польські – Люблін, Замосць, Пшеворськ розпочали спільний проект «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі». За співфінансування європейського співтовариства тут розроблятимуть аудіотури для індивідуальних туристів. Екскурсоводи кажуть, що це не замінить живого спілкування, але додаткових туристів привабить, насамперед у невеликі містечка.
Нова організація Туристична спільнота громадської організації «Івано-Франківська регіональна фундація «Карпатські стежки», що створена у 2001 р., протягом довгих років об’єднувала собою численних ентузіастів та волонтерів. Протягом цих років відновлено понад 2000 км туристських шляхів, збудовано 1 та відремонтовано 8 притулків, проведено десятки екологічних акцій. Згідно установчих документів членство у Фундації не було фіксованим – тобто формально будь-хто причетний до її діяльності вважався членом організації з усіма правами та обов’язками.
Анатомія і психологія Карпат Прибрати і “відремонтувати” Карпати — поставила собі за мету Івано-Франківська регіональна фундація ентузіастів і любителів гір. Це було 12 років тому, коли українські гори були малопрохідними, а туристи там — не надто свідомими. Товариство переродилося спочатку у регіональну фундацію “Карпатські стежки”, а потім — у громадську організацію, яка вийшла за межі Івано-Франківщини. Тож, хто хоч раз ішов туристичним маршрутом у Карпатах — знайте: їх відновили й упорядкували молоді люди із “Карпатських стежок”. Як лагідно обжити гори, розповіли “Вікнам”.
На Прикарпатті прокинувся вулкан Бажаючим побачити справжнісінький вулкан не варто поспішати у далекі закордони. Є виявляється свої вулкани і в Україні, а один навіть у Західній Україні – у селі Старуня неподалік Івано-Франківська. Зараз один із його кратерів постійно палає завдяки систематичним викидам метану.