75 річниці створення УПА приурочено військово-спортивний змаг

75 річниці створення УПА приурочено військово-спортивний змаг

13.10.2017 перегляди: 843

13 жовтня, у переддень 75-ї річниці створення УПА, учні загальноосвітніх шкіл Калуша взяли участь у військово-спортивних змаганнях, метою яких, було вшанування подвигів українських повстанців, пропаганда здорового способу життя та патріотичного виховання молоді.

Захід розпочався із покладання вінка біля пам’ятника Роману Шухевичу та нещодавно відбудованої криївки.

 Криївка підпільників ОУН

Присутніх привітали: заступник міського голови Любов Максимович, начальник управління освіти Михайло Клим, начальник управління освіти Ірина Люклян, учасники АТО Віктор Павлів та Роман Король. «Головна наша проблема - зрадники», - твердить воїн ОУН-УПА Антон Мазур, який поділився частинкою спогадів з підпілля та налаштував учасників на перемогу у війні з агресором на сході держави. Загиблих у боротьбі за незалежність України пом’янули хвилиною мовчання. Взагалом у патріотичних змагах із дисциплін: візитівка рою, стрільба з пневматичної гвинтівки, неповного розбору автомату Калашникова та туристичної техніки естафетою за загальною кількістю очок, 3-місце зайняла команда ЗОШ №4, 2-місце посіли юнаки та дівчата які представляли школу №1, лідерстово ж посів загін ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10-ліцею.

Переможці були нагороджені грамотами та кубками, а наприкінці події, управління в справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту організувало для присутніх куштування повстанської каші та чаю, яку приготувала кейтерингова Компанія «Павлів & К°».

Повстанська каша

Volodumyr Nezhyvelo

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.